Łączna liczba wyświetleń

Posty TOP na blogu

Wywiady z Użytkownikami Fellow zakażonymi wirusem HIV

tekst alternatywny

28. Seks - Mój pierwszy raz - jak się rozprawiczyłeś?

Jak się rozprawiczyłeś - jaki był ten Twój pierwszy raz? Seks z narracją? Spontaniczność? O czym należy pamiętać?


Źródło: Zdjęcie opracował Oskar, autor bloga Oskar - Gej w mieście.
Autor bloga Wszystko o Fellow opracował opisy do zdjęcia.


Pierwszy raz krok po kroku - seks analny.

W tym poście opisz swój pierwszy raz i podziel się z Czytelnikami swoim radami, a także podziel się swoimi radami jak odpowiednio przygotować się do seksu analnego. Niech to będzie wiedza z której będą korzystać kolejne pokolenia i osoby, które pomimo swojego wieku jeszcze nie przeżyły swojego pierwszego razu bo po prostu są laikami w danym temacie. Nie dlatego, że są nieśmiałe, ale dlatego, że nie było odpowiedniej osoby do tego, okazji oraz miejsca.

Post będę uzupełniał zgodnie z opisanymi wskazówkami i technikami, które Ty Czytelniku zostawisz w formie komentarza. Dlatego sukcesywnie każdy komentarz może być nową wskazówką, techniką jak się przygotować do pierwszego razu i seksu analnego.


Jako, że DreamWalker opublikował post związany z tym tematem i nazwał: "Sztuka rozdziewiczenia się - 10 rad, by Pierwszy Raz poszedł gładko", polecam ten post. Wasz pierwszy raz - Wasze historie.

Historia I
  Przeczytaj także jak swój pierwszy raz przeżył Oskar i nazwał "Mój pierwszy raz - zobaczysz będzie fajnie", polecam ten post.


Historia II
   Przeczytaj także jak swój pierwszy raz przeżył Mariusz z Oskarem, i nazwał "Warsztat miłości", polecam ten post.
Jest to naprawdę Wielki Warsztat Miłości. Nic nie zdradzam, przeczytaj sam. Przeczytałem wszystkie 10 części. 


Historia III
  Przeczytaj także jak swój pierwszy raz przeżył młody homoseksualista i nazwał "Zwierzenia młodego homoseksualisty - historia prawdziwa", polecam ten post.


Źródło: Zdjęcie opracował Oskar, autor bloga Oskar - Gej w mieście.
Autor bloga Wszystko o Fellow opracował opisy do zdjęcia.


Jak przeżyć swój pierwszy raz - porady, wskazówki.Seks - Twój pierwszy raz!
Pozostaw w formie komentarza opis jak przebiegał Twój pierwszy raz lub napisz maila.

Podziel się z Czytelnikami swoimi poradami, wskazówkami aby ten pierwszy raz był dla prawiczków do przełamania.


Napisz w jakim wieku przeżyłeś swój pierwszy raz.  
Czekamy. 

Pierwszy raz powinien być*: 

* - wszystkie porady będę zawierał z Waszych komentarzy.

 
1
 Bezpieczny - pamiętaj o zabezpieczeniu się, zastosuj prezerwatywy i lubrykanty. To Ty decydujesz o swoim zdrowiu!
Prezerwatywy są też dla gejów/ bi - stosujesz?
  
2  Znajdź odpowiedniego partnera - idealnie jeśli będzie to Wasz chłopak. Wasza decyzja niech będzie przemyślana.
3  Odpowiednio się przygotuj -  do seksu analnego (patrz porady pod tabelką).

4  Poznaj strefy erogenne mężczyzny we wzajemnym odkrywaniu własnych ciał na nowo i od nowa - polecam ten post.
Źródło: Sfery erogenne,  blog refform.

5   Poznaj listę 70 pozycji seksualnych dla seksu analnego, oralnego i w trójkącie, a także zachowania seksualne gejów polecam ten post (gify).


Źródło: Gay sex pozycje, blog gaysexpositionsguide.

6 Pamiętaj i zabezpieczaj się przed zakażeniami we wzajemnym odkrywaniu własnych ciał w seksie.

Źródło: Po co gejom seks?
Którym Ty/Ty gladiatorem jesteś?
HIV - ży©ie z plusem!

Wywiady z użytkownikami Fellow zakażonymi wirusem HIV

Nie zwyciężysz z plusem!
Możesz nim jedynie być!


7

8
9
10
11
12
13
14 Seks - Twój pierwszy raz  - Twoja rada. 

Wasze porady.
Jak się przygotować do seksu analnego? 


Porada I
   Przeczytaj także jak przygotować się do pierwszego razu wg Cornelio, i nazwał "Seks analny lewatywa" i "Seks analny pierwszy raz".
Jak się przygotować do seksu analnego wg Cornelio, polecam ten post.
 Źródło: Czy jestem gejem.
Seks analny pierwszy raz wg Cornelio, polecam ten post.
Źródło: Czy jestem gejem.

Porada II
   Przeczytaj także jak przygotować się do seksu analnego wg DreamWalker'a, i nazwał "Co gej musi wiedzieć, by seks analny był bezpieczny i przyjemny, polecam ten post.  
 Źródło: Sztuka bycia gejem.

   Przeczytaj także o:
Męskim punkcie G i orgazmach analnych polecam ten post
Źródło: Sztuka bycia gejem.

Porada III
    Przeczytaj także jak przygotować się do swojego pierwszego razu wg
Saraknya i nazwał "
Bez wazeliny, czyli oddzieramy seks analny z romantyzmu", polecam ten post.


Porada IV
    Przeczytaj także jak przygotować się do swojego pierwszego razu wg
Homopedia i nazwano "
Pierwszy stosunek analny",  polecam ten post.
Źródło: Pierwszy stosunek analny
Infekcje przenoszone drogą płciową:
4 komentarze:

 1. Mój pierwszy raz był w wieku 18 lat z kolegą z osiedla.
  Czy dobrze, że tak się stało, po prostu było i już.Przez długi czas i tak uważałem się za prawiczka.Połączył nas sex oralny, więc czy to jest tak naprawdę sex ?
  Nasza sytuacja, która zaistniała była koleją rzeczy, łączyło nas coś wspólnego. Nie miłość ale fajna znajomość i te same pragnienia odkrywania tej sfery.
  Moje rady. Najlepiej zrobić to z kimś kogo się kocha, sex jest zupełnie inny, głębszy namiętny.
  A z drugiej strony jeśli ma odezwać się ludzka natura, fajna przygoda może być jednorazowa, spotkać się z kimś kto ma podobne upodobania i je wspólnie zrealizować bez wchodzenia w życie.
  Tak czy inaczej zawsze bezpiecznie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miarą umiejętności seksualnych nie jest przede wszystkim liczba, ilu zaciągnął do łóżka, zdolność doprowadzenia partnera do orgazmu i średni czas trwania seksu. My jesteśmy w stanie wystawić kochankowi ocenę po gorącej nocy – a nie on sobie. Zanim kolejny raz rozmarzysz się, wspominając wasze harce ostatniej nocy, lepiej się zastanów, jaki naprawdę był twój kochanek.

  Dobry, kiedy...
  Taki kochanek potrafi podniecić jednym, długim, namiętnym pocałunkiem. Jeśli wystarczyło, że spojrzał ci w oczy, i pocałował, a ty natychmiast byłeś gotowy na seks, 1:0 dla niego. Dobry kochanek dba o grę wstępną – traktuje ją jako część seksu, a nie jako marnotrawstwo czasu. Dla porównania: facet, który jest kiepski w łóżku, ma w nosie te wszystkie pocałunki i pieszczoty, bo jak najszybciej chce zaspokoić swoje potrzeby. Dobry seks partner powoli ściąga ubranie i doprowadza do obłędu, wciąż nie zdejmując bielizny. Bo wie, co robi.

  Jeśli chcesz się przekonać, czy miałeś do czynienia z dobrym kochaniem, przypomnij sobie, w ilu (i w jakich) pozycjach się kochaliście. Niedobrze, gdy w jedną noc chciał przerobić z Tobą całą Kamasutrę – mężczyzna znający swoje seksualne walory, nie będzie się spieszył i nie przesadzi, starając się doprowadzić cię do rozkoszy. Dobry kochanek podkręca klasyczne pozycje. Gdy wylądujesz z nim w łóżku, nawet seks w misjonarskiej okaże się obłędny. Co jeszcze? Taki facet kocha się o każdej porze dnia i nocy, uwielbia patrzeć na ciebie, gdy uprawiacie seks, kręci go to. Jest w łóżku śmiały i świadomy swoich atutów.

  To oczywiste, że każdy dobry kochanek doprowadzi cię do orgazmu. Po prostu wie, jak to zrobić. Bo dla niego własne odczucia nie są najważniejsze. Kiedy trzeba, zwalnia albo przyspiesza – ma wyczucie w łóżku i umie w mig odczytać potrzeby. Zna sztuczki, żeby przedłużyć twój orgazm. A jego czułość nie znika wraz z końcem seksu. Przeciwnie – po igraszkach bierze cię w ramiona i całuje.

  Boski, kiedy...
  Na dobrą sprawę boskim kochankiem powinno się nazwać mężczyznę, który zachowuje się jak dobry kochanek, ale ze zdwojoną siłą. Jednak boski kochanek nie tylko całuje zanim zabierze się do rzeczy. Swoim sposobem bycia i jednym muśnięciem sprawia, że sam się na niego rzucasz. Boski kochanek potrafi dodać odwagi – ma w sobie coś takiego, że sami przejmujemy inicjatywę w łóżku i zaczynamy prowadzić seks grę pod nasze dyktando. Poza tym na podstawie twoich westchnień, jęków czy uścisków potrafi ocenić, czy pieści cię w odpowiedni sposób. I w zależności od twojej reakcji, kontynuuje te zagrania. Albo szybko je modyfikuje.

  Boski kochanek adoruje twoje ciało. Całuje przez bieliznę (baaardzo seksy!) i uważa, że nie musisz być nagi od razu, żeby seks okazał się zniewalający. Jest mistrzem w seksie oralnym – nie nalega, jeśli nie chcesz pieścić go w ten sposób, ale sam zachowuje się, jakby całowanie ciebie TAM było dla niego spełnieniem najskrytszych marzeń. I tak potrafi doprowadzić cię do orgazmu. A gdy już zaczniecie uprawiać seks, zna takie pozycje, o których nawet ci się nie śniło. I nie zmienia ich jak szaleniec, bo wie, że potrzebna jest długa stymulacja w jeden, określony sposób. Zatrzymuje się w najmniej odpowiednim momencie, aż zaczynasz go błagać, żeby przyspieszył.

  Ale co ważne, boski kochanek nie ma obsesji na punkcie seksu. Nigdy nie da ci odczuć, że chce jak najszybciej dopisać cię do długiej listy swoich kochanków. Seks sprawia mu frajdę. I właśnie w ten sposób doprowadza cię do niesamowitego orgazmu. Tuż po seksie nie gniewa się, gdy szybko biegniesz do łazienki. Nie szczędzi ci również czułości ani komplementów, na sam koniec nazywając cię – podstępnie – najbardziej boskim kochankiem, z jakim kiedykolwiek miał zaszczyt się kochać.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja swój pierwszy raz opisałem tu na swoim blogu
  http://www.m-oralny.blogspot.com/2015/07/moj-pierwszy-raz.html

  zapraszam do lektury i komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój Pierwszy raz to był odlot. Fakt faktem ze zucilem się na kumpla . Mieliśmy po 17 lat, a znlismy się od piaskownicy no to byl odlott . W wieku 18lat byliśmy razem rok do momentu wypadku .

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest moderowany przez autora bloga Karol Carl.
Możesz dodawać komentarze jako Anonimowy.